Ettexor

Ettexor, czyli muzyczny duet powstały w 2010r. W skład jego wchodzą Monika Kubasiewicz (wokal) oraz Michał Kubus (kompozycje oraz pomysł i założenie projektu). Nazwa projektu wzięła się z inspiracji muzycznej, albowiem duet kocha legendarną, szwedzką grupę Roxette, a Ettexor to nazwa legendy czytana od tyłu.
W lecie 2010r. Monika i Michał wydali debiutanckiego singla zatytuowanego „ WNM“, który oczywiście trafił
do licznych rozgłośni radiowych. Piosenka przez długi czas gościła na pierwszych miejscach licznych stacji radiowych na terenie całej Polski.
Pod koniec października wymienianego już 2010r. powstał teledysk do kawałka, który wyprodukowała wytwórnia filmowa „Filmestria“. Piosenka „WNM“ jest na tyle optymistyczna, że dzięki niej grupa ma liczne grono fanów.

Styczeń 2011 był także ciekawym miesiącem dla Ettexor, albowiem w styczniu zespół został artystą miesiąca w serwisie internetowym NetFan.pl. Później udało się duetowi wygrać jeszcze plebiscyt „SMSowa lista gwiazd“. Koncentrując się na roku bieżącym, trzeba podkreślić datę
14 lutego, albowiem tego dnia w rozgłośniach pojawił się drugi singiel pt. „WNM2 wiara, nadzieja, miłość“. Propozycja, która została wydana specjalnie na Walentynki, zyskała grono miłośników.
W Muzycznym Radio kawałek przez 15 tygodni utrzymał się na wierzchołku listy przebojów
„TOP 30 PL“. Obecnie duet kończy pracę nad debiutanckim krążkiem.

Już jest najnowszy singiel grupy Ettexor

W każdym związku nadchodzi taki moment, kiedy trzeba sobie odpowiedzieć na jedno podstawowe pytanie - ciągnąć to dalej, czy odpuścić? Zanim podejmiesz decyzję, upewnij się, czy dokonałeś naprawdę dobrego wyboru. "Pozwól mi" - to utwór o kryzysie, zmianach
w związku, czyli o czymś, co dotyka bardzo wielu z nas.

Utwory wykonawcy:

Pozwól mi