Izabella Frączyk

Izabella Frączyk urodzona w Krakowie. Mężatka, matka dwójki dzieci. Absolwentka Akademii Ekonomicznej
w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Przez lata poświęcone pracy zawodowej zajmowała się zarządzaniem
i organizacją działów sprzedaży w krajowych
i międzynarodowych korporacjach, by finalnie zostać samodzielnym doradcą w zakresie tworzenia i wdrażania systemów naprawczych dla małych i średnich firm.
Pisarstwem zajmuje się od 2009 roku. Jej lekkie,
a zarazem ostre i zabawne pióro stało się rozpoznawalnym znakiem firmowym i zyskało rzeszę wielbicieli.
Jej  książki to naszpikowane ironią i humorem, barwne powieści nie tylko dla kobiet. Przygody bohaterów osadzone w obecnej polskiej rzeczywistości sprawiają, że w czasie lektury odnajdujemy samych siebie. Często widzimy się w tak krzywym zwierciadle, iż śmiejemy się do łez. Niemniej to nie tylko komedie. To również wciągające opowieści o ludzkich relacjach. Zarówno debiutancka powieść "Pokręcone losy Klary",  "Kobiety z odzysku", jak i „Dziś jak kiedyś” oraz najnowsza „Koniec świata” zapewniają doskonałą rozrywkę. Najlepszym wyrazem uznania czytelników jest fakt, że  trzy ostatnie powieści, znalazły się na listach bestsellerów.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcam do odwiedzin na stronie http://izafraczyk.pl/ , gdzie zamieszczone są fragmenty tekstów.